Co dělat mezi očistou střev a očistou jater


Pokud si uděláte šank prakšálánu a podívate se na dietu, není možné hned nastoupit dietu jaterní, tělo nechte zregenerovat, odpočinout, zvyknout si.

Jaké je tedy doporučení? Znovu - dodržte dietu, nepoužívejte koření, cibuli, česnek, jezte jako miminko, nové a čisté.
Ono, když to vyzkoušíte a něco ostřejšího si dáte, může vám být špatně, můžete mít velké křeče v břiše. Střevní stěna je citlivá a neudělá vám to dobře.

Co tedy v tento mezičas?
Mému jídelníčku vévodí polévka typu vývar. Často k snídani.
Nebo první co ráno požiji je bylinkový čaj, času po šank prakšálaně vévodí heřmánek. Je velmi příjemný, stahující, hojivý a dočišťuje.
Celý první týden nemusíte vůbec cukr ani med, jestli něco, tak med. Je to opravdu úlevné být chvíli bez "stimulace", čímž cukr rozhodně je.
Na šťávy teď zapomeňte, je čas půstu, držte se diety. Ušetříte :D. Všimnete si postupně, své mírné nálady, nic vás nerozhází....a nikdo....užijte si to.

Kdo si nedělal šanku, ale upřednostnil klyzma = klystýr, může postupovat stejně. Před použitím klyzmatu ale pro celkový efekt doporučuji ještě očistu Sennou - bylinka, návod najdete u lékárníka, ale nesmí se užívat 7 dní před, během a 7 dní po menstruaci.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.



 

Dotazy vám ráda zodpovím:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Vstup do celkové očisty myšlenek, své energie i ducha v uceleném on-line programu:

Eyera
Zvýhodněná cena + bonusy
Program, díky kterému si uvědomíte, kam směřovat proud svých myšlenek, jak přistupovat ke každodenním situacím s nadhledem a použít energii každého dne k tomu, abyste se cítili dobře. Součástí je vždy krátké cvičení, meditace nebo společná tvorba.…