Eyera

Flavum

 

 

 


 

Pomáhám vám vnímat sebe sama a konkrétní situace kolem vás na hluboké úrovni, což změní váš život a to, jak se v něm budete cítit.

Vedu vás k autentičnosti a oživení, díky kterému vzroste vaše sebevědomí a sebehodnota.

 

Nepoužívám žádné druhy terapie, způsoby energetické práce či koučingu. Žádné z technik nepotřebujete, jste již dokonalí. Při našem setkání vnímáte z čistoty ducha, to je hlavní a zásadní. Není třeba pátrat ve vašich problémech a rozuzlovávat je. Vlákna jsou uvolněna přímým prozřením. Z Vaší vlastní Božskosti.

 

Je důležité vstoupit do jednoduchosti života...

... tím se otevírá jeho krása!

 

Pracuji individuálně i skupinově, vedu ženské kruhy a posvátné cesty.

 

individuální setkání

LÉČIVÁ NAVIGACE NITRA

one to one setkání po osobní domluvě

Kontaktuj mne níže
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

 

Pobyty, kruhy a možnosti propojení:

 

ženská cesta

BYTÍ v CELISTVOSTI

9-ti měsíční cesta ženství s Eyera Flavum, kruh pro rok 2024

Zjistím podrobnosti
Eyera

on-line program

BUĎME LÉKEM

živost a přítomnost v našich životech, jak být lékem a tvořit léčivé pole ve svém životě

O čem to je?

aktuálně

AKCE a SETKÁNÍ

Kruh přináší vždy nový vhled a vycházíme z něj celiství. Slavnosti cyklu roka, besedy, ženské kruhy.

Podívám se, co se koná

individuální setkání

LÉČIVÁ NAVIGACE NITRA

one to one setkání po osobní domluvě

Kontaktuj mne níže

hluboký ponor do sfér rostlin

MEDICÍNA ROZPOMÍNÁNÍ

Chceš vstoupit do tajů medicíny rostlinných sfér? Kurz pro rok 2024!

Zajímá mne to

projekt přírody

FLAVUM

živé a vědomé rostlinné kompozice vlité do parfémových olejů

Přejít na web Flavum

Napište mi

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Pro koho jsou setkání?

Pro ty, co to se sebou myslí vážně. Muže i ženy, pokud se nejedná o kruh ryze ženský nebo ryze mužský - bývá to uvedeno.


 

Více o mne

Eyera se věnuje ukotvení a navigaci žen do jejich energetické přirozenosti již více jak 8 let. Byla při mnoha přerodech žen do své síly, u mnohých osvobození do své přirozenosti. Jejími dary jsou vnímavost, pevnost v práci navigátorky a soucit. Díky mnohým zkušenostem a skrze širokou škálu různorodosti žen, které prováděla, vnímá každou ženu jako sestru a je tak velmi snadné ji vzít za ruku a ukázat poklad její přirozenosti z Eyeriné perspektivy.

"Být viděn jen nebezpečné pro ty, kteří se schovávají, jakmile jednou učiníte rozhodnutí vstoupit do své Božskosti, cesta je snadná." (Eyera)

Zároveň má bohaté zkušenosti z oblasti práce se sexuálním chrámem ženy a pomáhá zvědomovat posvátnost sexuality, která je nám vlastní.

Je označována jako žena, která propojuje vědomí té čisté prapůvodní ženskosti, která byla zdánlivě nežita a odsunuta do pozadí, jejíž prameny tu ale stále jsou, stačí se s nimi spojit.

Setkala se s prameny vědění indiánských kmenů Lakotů, Kogi a dalších, jejich tradice hlubokého léčení duše, přechodové rituály, očistné potní chýše a důležitost učení pravé motlitby.

Vnímá zvuk a zpěv jako univerzální jazyk, kterému všichni rozumíme. Ve sférách hudby jsme blíž k prapůvodním spojením s univerzálními silami, bytostmi rostlin, říší zvířat, se silou našich předků, se Zemí, s přírodou.
Eyera pořádá kruhy a pobyty k obnovení tohoto spojení.
V lesích je doma, miluje vodu, pracuje s rostlinami, jsou pro ni silnými duchovními bytostmi s esencí pomáhající našemu vědomí v rovzpomínání.


Co přináší naše setkání vám:

Absolvovala som u Eyery moj prvý šamanský mentoring Bytí v celistvosti a milujem šamanské oleje od jej sú božské. Šamankou ju nazývam ja, pretože pravá šamanka sa šamankou či vedomou ženou nenazýva. Ona ňou proste je a jej múdrosť Ti odpáli dekel! Ďakujem, že si.
Lucia CihonovaKoučka a mentorka.
Každé setkání s Eyerou je pro mě setkání s Duší. V jejím poli se cítím. Cítím sebe samu, svou vnitřní pravdu, to, kým jsem. Mohu být konečně pravdivá, autentická a líbí se mi to. Čím více vím, kdo jsem, tím více jsem spokojenější a šťastnější. Setkávání se s Eyerou je pro mě velkou inspirací a podporou, jak žít život v souladu se svojí Duší jako člověk zde na Zemi.
Eliška Kellerová
Jsem klidnější, taková vyrovnanější, i přítel je klidnější, pociťuje tu změnu a také se nám mnohé vylepšilo ve vztahu. Více se cítím sama se sebou v souladu, už nejsem taková ze všeho nervózní a když něco, tak co. Tak si vzpomenu na to, co jsi mi říkala nebo si pustím tvoji nahrávku a zase se vrátím do toho klidu. Je mi opravdu líp, i se cítím taková jistější a odvážnější, opravdu, opravdu děkuju. Chtěla bych Ti poděkovat, jsem moc ráda, že jsem Tě potkala, mě to k Tobě dovedlo a jsem opravdu vděčná, že Tě znám.
Alena
Eyeri, děkuji za včerejší on-line, bylo to skvělé. Nevěděla jsem, co čekat a bylo to wow. Moc mi to pomohlo vyznat se více v tom, co se teď ve mě děje. Krása. Děkuji.
Jana
Jsem vděčná za spojení sama se sebou. S pomocí Eyery jsem se v kruhu spojila se svojí dělohou a svojí bolestí, kterou jsem mohla prohlédnout a pustit. Vyčištění a krásné uvolnění mi přineslo překrásný pocit štěstí. Těším se na další otevírání svého srdce.
Alena Trojáková
Všechny dojmy z retreatu ve mě doznívají a moc za to děkuju. Jsem vděčná vesmíru, že nás propojil. Ani nevíš, co jsi mi vnesla do mého života, skrze tebe se mi splnily vnitřní sny. Vždy jsem chtěla poznat nějakou ženu, která mne do tohoto zasvětí, do té posvátnosti ženství. A to se mi všechno splnilo, vlastně oslava toho ženství, velké sesterství. Chtěla jsem se zrodit do něčeho nového a tento záměr se mi vyplnil. Jsem nesmírně vděčná za to, vděčná za tebe, za tu práci, kterou předáváš, která sahá do nekonečných rozměrů. Nenacházím ani slova na to, ale vím, že ty mne cítíš. Ke mě proudí tvoje srdce a já to říkám ze srdce. Děkuju, děkuju, že jsi vytvořila prostor pro nás všechny ženy a žes nás tím tak úžasně provedla. Tvoje moudrost je velmi hluboká. Nesmírně přesahující. Já jsem nic lepšího fakt v životě nezažila. I tu péči vůči mě - děkuji. Mám tě moc ráda a těší mne naše přátelství. Moc, moc, moc děkuju za vše. Objímám tě. Jsem šťastná, žes mě provedla právě ty.
Lucie
Tak hezky předávané. Hodnota, která jinde třeba není slyšet. S úctou.
Ilona Máslová
Zucastnila som sa jedneho seminaru v prirode u Eyery, ktorej seminar rada odporucam. Ten seminar (pre zeny( bol pre mna mimoriadny zazitok. Bol v tom vynimocny, ze sme pracovali s zenskou energiou a jej prapovodnou cistou jemnou esenciou, ktora sa v dennom zivote a vobec na zemi nemohla v jej uplnej podstate uz davno prejavit. Eyera jej dava tento priestor, aby sa tu mohla nie len prejavit ale aj ukotvit. Seminár bol vedeny v duchu tejto zenskej kreativnej enrgii, pacila sa mi volnost a sponntanost ktora vychydzala z daneho momentu. V pozdai je citit zamer, ale bez lipnutia, plynieme s tym, co se deje a otvara. Je to vlastne uplne iny druh energie, s akymi sa clovek stretava v beznom zivote.
Jana Cicrová

Videa

Natočeno 8. 8. 2021 Karolínou Kočí: Příběh Eyery z roku 2015

Rozhovor pro projekt Bal-con

 

Další spojení s Eyerou z pohodlí Tvého domova....

 

Eyera

on-line program

BUĎME LÉKEM

živost a přítomnost v našich životech, jak být lékem a tvořit léčivé pole ve svém životě

Vstoupit

 

www.flavum.cz