PROPOJENÍ S INFORMAČNÍM POLEM ROSTLIN

prožitkové setkání

Rostlinná říse je jednou z nejmocnějších zde na Zemi. Rostliny žijí především z vody, která je důležiou součástí celku, její kvalita určuje naše životy a naopak. Rostliny svojí geometrickou mřízkou vodu ukotvují do vysoké vibrace ve spojení se Sluncem, Zemí a Jednotou lásky. Pro náš jednoznačný posun k této jednotě jsou nám rostliny nejlepšími průvodci.

 

PROGRAM

jemná navigace k prapůvodní podstatě,
hluboké zklidnění do harmonie,
oživení vnímání o jemnohmotné roviny,
prohloubení cítění a intuice,
návrat k sobě skrze rezonanci srdce

 

prožitkový kruh s Eyera Flavum,

aktuální téma pro dané setkání,

degustace rostlinných zpráv olejů Flavum


Eyera

je ženou, která miluje přírodu jako svoji sestru. Jejich vzájemná komunikace se prohloubila na úroveň předávání poselství od rostlinných sfér.

Vnímá ticho, zpěv i zvuk jako univerzální jazyk, kterému všichni rozumíme. Ve sférách hudby jsme blíž k prapůvodním spojením s univerzálními silami, bytostmi rostlin, říší zvířat, se silou našich předků, se Zemí, s přírodou. Stejně tak komunikují rostliny, ač jejich vibrace není slyšet pouhým sluchem. Avšak propojení s jejich energií jsme nikdy nezapomněli a mohou nám pomoci osvěžit naše rozpomínání na původní uspořádání - na harmonii.

Pořádá kruhy a pobyty k obnovení tohoto spojení, především v přírodě. Rostliny jsou pro ni silnými duchovními bytostmi s esencí pomáhající našemu zvědomování.


Těšíme se na vás